Pierwsza polska marka
okładek na płyty winylowe
i płyty CD
100%
zadowolenia

Jak dbać o winyle

Okładki i koszulki na płyty winylowe

Nasza firma zajmuje się produkcją koszulek na płyty winylowe od wielu lat i z każdym rokiem nasze doświadczenie, a tym samym jakość okładek rośnie. Od samego początku naszej działalności słuchamy klientów, ponieważ chcemy aby okładki na winyle, które produkujemy były stale udoskonalane i dostosowywane do Waszych potrzeb. Wieloletnia współpraca z licznymi kolekcjonerami, ich uwagi oraz wykorzystanie surowców najwyższej jakości, sprawia że nasz produkt wyróżnia się jakością, wykonaniem oraz spełnia najwyższe oczekiwania klientów. Nie spoczywamy na laurach, w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, aby zaoferować jeszcze lepiej wykonane okładki na płyty winylowe.

Jak dbać o płyty winylowe?

Wielokrotnie byliśmy pytani o to, w jaki sposób dbać o swoje płyty winylowe. Odpowiedź brzmi, zapewnić im odpowiednią barierę przed czynnikami zewnętrzmi. Koszulki na winyle naszej produkcji mają doskonałe parametry chroniące płyty przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami oraz promieniowaniem UVA i UVB. Ponadto nasze okładki płyt winylowych uchronią Wasze krążki przed skutkami zachlapania, ponieważ materiał z którego zostały wykonane nie przepuszcza wody. Sami komponujemy skład chemiczny tworzywa z którego wykonujemy folie do produkcji koszulek na płyty winylowe, stosujemy specjalny dodatek poślizgowy, który ułatwia wsuwanie płyt na regał przy jednoczesnym zapobieganiu wypadaniu kartonu z okładki, dzięki czemu finalny produkt ma możliwie najlepsze właściwości ochronne i użytkowe.

W naszej ofercie
znajdziecie

okładki wewnętrzne na winyle, jak i zewnętrzne w różnych rozmiarach:

 • koszulki na płyty z folii polietylenowej 12’’ – w naszej ofercie znaleźć można 2 wymiary: 325x325 mm oraz 315x315 mm. Drugi rozmiar sprawdzi się w przypadku starszych wydań płyt winylowych. Okładki te dostępne są również w 3 grubościach – 0,08, 0,12 oraz 0,15 mm
 • koszulki na winyle z folii polietylenowej 10’’ – dostępne w rozmiarze 270x265 mm
 • koszulki z folii polietylenowej 7’’ – ich wymiar to 185x185mm
 • okładki wewnętrzne z folii polipropylenowej 12’’ – o wymiarze 325x325 mm
 • okładki zamykane klapką wykonane z folii polipropylenowej - 325x320 mm, a klapka 45 mm
 • koszulki na wydania podwójne wykonane z folii polietylenowej– GATEFOLD - 639x317 mm

Jeśli potrzebujesz większej ilości koszulek na winyle o niestandardowych wymiarach, wykonamy je dla Ciebie w dowolnym kolorze! W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu. Okładki czy też koszulki na płyty winylowe w naszej ofercie są najtańsze na rynku w danych przedziałach grubości i ilości. Istotną informacją jest również fakt, że są produkowane w Polsce. Jeżeli interesują Cię również okładki na płyty CD, zapraszamy do naszej oferty.
Zobacz nasze aukcje na allegro
Na aukcjach możesz wybrać ofertę dla siebie – znajdź odpowiadający Ci wymiar, grubość, czy rodzaj surowca!
Nasze aukcje
Jesteśmy producentem
Dlatego mamy najlepsze i najtańsze okładki.
Sami skomponowaliśmy skład chemiczny folii pod okładki na płyty, dlatego masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości!
Z nami masz
pewność
 • Wysyłki zawsze
  w terminie
 • Produktu zgodnego
  z opisem
 • Wysokiej jakości
  wykonania
 • Ceny producenta
  więc nie przepłacisz
Dane
kontaktowe

Dane firmy


TDK Opakowania Sp. z o.o.
Topola Mała
ul. Odolanowska 45
63-400 Ostrów Wielkopolski

Obsługa klienta


+48 605 870 020
+48 721 882 224