Pierwsza polska marka
okładek na płyty winylowe
i płyty CD
100%
zadowolenia

Jak dbać o płyty CD

Koszulki i okładki płyt CD

Nasza firma zajmuje się również produkcją koszulek na płyty CD i w tym obszarze działamy od wielu lat. Od samego początku działania naszej firmy dbamy o komunikację z klientem, cenimy sobie wszystkie rady oraz sugestie, które możemy wdrożyć w celu udoskonalenia naszych produktów. Wszystko po to, aby okładki na CD naszej produkcji spełniały każde wymagania, nawet tych najbardziej bezkompromisowych klientów. W naszej ofercie znajdziecie także okładki na digipacki (o wymiarach: 150 x 135 mm i 150 x 143 mm), których żywotność jest znacznie krótsza od klasycznych opakowań.

Jak wyczyścić płytę cd?

Płyty podczas użytkowania mogą uleć zabrudzeniom, co utrudnia ich odczyt. Dlatego też warto zastosować płyny przeznaczone do czyszczenia płyt CD, nalewając je na delikatną, antystatyczną ściereczkę. Wykonujemy przy tym ruchy podłużne, nigdy okrężne. Warto wiedzieć również, że nie spryskujemy płyty w sposób bezpośredni. Po wykonaniu czynności, czekamy aż płyta zupełnie wyschnie. Tak przygotowaną płytę, umieszczamy w koszulkach na płyty CD firmy disccover. Dlaczego warto skorzystać z naszych produktów? Ponieważ wykorzystujemy surowce najwyższej jakości, dzięki czemu nasze okładki płyt CD charakteryzują się doskonałymi parametrami chroniącymi płyty przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UVB i UV, fizyczne uszkodzenia czy zabrudzenia. Sami komponujemy skład chemiczny tworzywa, z którego wykonujemy folie do produkcji koszulek na cd. Tworzywo, z którego okładki na CD zostały wykonane nie przepuszcza wody. Dzięki tym wszystkim parametrom, Twoje płyty są bezpieczne i nieskazitelnie czyste.

Co odróżnia nad
od konkurencji?

Co odróżnia nad od konkurencji?

Nasze koszulki na cd zapewnią im znacznie dłuższy żywot oraz zabezpieczą przed utratą kolorów, dzięki temu będziecie mogli dłużej cieszyć się ze swojej kolekcji oraz dodatkowo zabezpieczyć cenne egzemplarze. Jeśli potrzebujesz większej ilości okładek płyt cd o wymiarach innych niż oferowane, wykonamy je dla Ciebie w dowolnym kolorze! Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Ceny okładek czy też koszulek płyt CD w naszej ofercie są bardzo konkurencyjne! Niezależnie od parametrów oferujemy najprawdopodobniej najniższe ceny na rynku. Jeżeli jesteś zainteresowany także okładkami na płyty winylowe, sprawdź naszą ofertę.
Zobacz nasze aukcje na allegro
Na aukcjach możesz wybrać ofertę dla siebie – znajdź odpowiadający Ci wymiar, grubość, czy rodzaj surowca!
Nasze aukcje
Jesteśmy producentem
Dlatego mamy najlepsze i najtańsze okładki.
Sami skomponowaliśmy skład chemiczny folii pod okładki na płyty, dlatego masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości!
Z nami masz
pewność
 • Wysyłki zawsze
  w terminie
 • Produktu zgodnego
  z opisem
 • Wysokiej jakości
  wykonania
 • Ceny producenta
  więc nie przepłacisz
Dane
kontaktowe

Dane firmy


TDK Opakowania Sp. z o.o.
Topola Mała
ul. Odolanowska 45
63-400 Ostrów Wielkopolski

Obsługa klienta


+48 605 870 020
+48 721 882 224