Pierwsza polska marka
okładek na płyty winylowe
i płyty CD
100%
zadowolenia

Oferta koszulek i okładek na płyty winylowe i CD


Japońskie okładki na winyle

Oferujemy wysokiej jakości zaklejane japońskie okładki na płyty winylowe LP. Dostępne produkty wykonane są z polipropylenu, zawierającego specjalne dodatki, dzięki którym okładki chronią przed promieniami UV i zyskują lepszy poślizg, co ułatwia wsuwanie płyt na miejsce. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby okładki pełniły swoją funkcję jak najdłużej – można je dowolnie odklejać i zaklejać bez obaw o jakiekolwiek zniszczenia. Wymiary koszulek wynoszą 32,5x32,0 + klapka 4,5 cm.

Każdy kolekcjoner pragnie w jak najlepszy sposób zabezpieczyć swoje winyle. Z okładkami Disccover staje się to możliwe. Zastosowana folia chroni czarne krążki przed zarysowaniem, brudem, kurzem, przypadkowym rozlaniem płynu i innymi możliwymi uszkodzeniami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia aukcji z produktem na Allegro.

Okładki na single

Proponujemy Państwu doskonałe okładki na single 7” wykonane z bardzo grubej folii (0,10 mm) polietylenowej. Koszulki dostępne są w wymiarze 18,5x18,5 cm. W produkcji okładek na płyty winylowe i CD udało nam się uzyskać najlepszy możliwy skład chemiczny. Dzięki temu oferowane produkty będą chronić Państwa kolekcję przed uszkodzeniami mechanicznymi, substancjami płynnymi, zabrudzeniami, a przy okazji ułatwią wysuwanie i wsuwanie płyt na półkę.

Polietylen odznacza się długowiecznością, nie kaleczy rąk, jest odporny na duże różnice temperatur oraz jest przeźroczysty, co ułatwia szybką weryfikację tytułu i wykonawcy. Okładki na płyty marki Disccover posiadają także filtry chroniące przed szkodliwym wpływem promieni UVA i UVB. Z naszymi koszulkami Państwa kolekcja będzie nie tylko bezpieczna, ale i znakomicie zaprezentowana. Serdecznie zachęcamy do przejścia na podstronę naszej aukcji na Allegro oraz do przejrzenia pozostałych produktów z oferty.

Okładki na winyle 0,08mm

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem polietylenowych okładek na winyle o grubości 0,08 mm. Standardowo koszulki dostępne są w wymiarach 32,5x32,5 cm, ale posiadamy także produkty o wymiarach 31,5x31,5 cm. Pasują one do większości zwykłych oraz podwójnych płyt LP. Wypracowany przez naszą firmę skład chemiczny folii sprawia, że koszulki chronią krążki przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Materiał ten jest także odporny na starzenie się, nie pęka przy dużej różnicy temperatur i nie rysuje się.

Okładki na płyty Disccover zabezpieczą Państwa kolekcję przed zbieraniem się na niej kurzu, lepkimi płynami oraz innymi nieprzewidzianymi zagrożeniami. Odpowiedni poślizg materiału sprawia natomiast, że płyty bardzo wygodnie wyjmuje się i wkłada z powrotem na miejsce. Wysoka przeźroczystość zapewnia z kolei doskonałą prezentację albumów i ich szybką identyfikację poszczególnych krążków. Okładki można zakupić bezpośrednio na naszej aukcji na Allegro.

Okładki PP na winyle LP 12

W dostępnej ofercie posiadamy wykonane z wysokiej jakości polipropylenu okładki na płyty winylowe LP 12”. Produkty dostępne są w wymiarach 32,5x32,5 cm, co umożliwia przechowywanie większości krążków - zarówno zwykłych, jak i podwójnych. Dzięki zastosowanym dodatkom folia, z której są wykonane chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, a także posiada odpowiedni poślizg, co znacznie ułatwia przeglądanie albumów leżących na półce czy prezentowanie ich znajomym. Poza tym koszulki są całkowicie przeźroczyste, dzięki czemu kolekcja będzie znakomicie wyeksponowana.

Okładki na płyty firmy Disccover chronią krążki przed szkodliwym działaniem cząsteczek brudu, przed powstawaniem rys, przed innego rodzaju uszkodzeniami powierzchni, a także przed przypadkowym zalaniem. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Dzięki naszym koszulkom będą mogli Państwo przez długie lata cieszyć się swoją kolekcją winyli. Zapraszamy do bliższego poznania produktu za pośrednictwem aukcji na Allegro.

Okładki na winyle podwójne

Proponujemy Państwu wykonane z najwyższej jakości polietylenu okładki na płyty winylowe podwójne. Ich wymiary wynoszą 639x317 mm i są idealnie dopasowane do wydań gatefold, czyli rozkładanych. Materiał, z którego są zrobione jest niezwykle wytrzymały, więc bez problemu można wielokrotnie zamykać i otwierać albumy. Zastosowane w składzie chemicznym dodatki sprawiają, że koszulki chronią płyty przed blaknięciem powodowanym promieniami UV, a także przed rozlaniem płynnej substancji, cząsteczkami kurzu, a ponadto eliminują ryzyko zarysowania.

Nasze produkty pomogą zabezpieczyć Państwa kolekcję, a przy okazji doskonale ją zaprezentować. Koszulki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby płyta samoistnie się z nich nie wysunęła. Ogromne znaczenie ma również fakt, że albumy uda się szybko i łatwo wyciągnąć z miejsca przechowywania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej aukcji na Allegro.

Okładki na płyty winylowe LP 50x0,15mm

W szerokiej ofercie posiadamy wysokogatunkowe, profesjonalne okładki na płyty winylowe LP, wykonane z polietylenu. Koszulki dostępne są w standardowym rozmiarze ok. 32,5x32,5 cm, ale sprzedajemy także obwoluty w rozmiarze 31,5x31,5 cm. Można w nich przechowywać zarówno zwykłe krążki, jak i wydania podwójne. Folia, z której są zrobione jest wyjątkowo gruba (aż 0,15 mm), co sprawia, że doskonale chroni kolekcję przed przypadkowym rozlaniem płynu, kurzem, brudem oraz powstawaniem rys i innych defektów. Koszulki zabezpieczają także przed negatywnym działaniem światła słonecznego. Ich ceny cały czas utrzymujemy na atrakcyjnym poziomie.

Wszystkie oferowane przez nas okładki są przeźroczyste, więc z łatwością da się zidentyfikować każdą płytę na półce. Zakupu można dokonać bezpośrednio na naszej aukcji na Allegro.

Okładki na winyle LP 0,12mm

Z myślą o miłośnikach muzyki, przygotowaliśmy okładki na płyty winylowe LP wykonane z trwałego polietylenu. Do ich produkcji została wykorzystana folia o grubości 0,12 mm, co gwarantuje długi czas użytkowania oraz wysoką odporność  na powstawanie rys. Koszulki sprzedawane są w standardowym wymiarze 32,5x32,5 cm, jednak w asortymencie posiadamy także takie o wymiarach 31,5x31,5 cm. Są one przystosowane do przechowywania większości płyt winylowych zwykłych oraz podwójnych.

Jako producent uzyskaliśmy optymalny skład chemiczny okładek. Dzięki temu nasze produkty chronią krążki przed negatywnym działaniem naturalnego światła, a ponadto charakteryzują się odpowiednim poślizgiem, umożliwiającym wygodne wyciąganie poszczególnych albumów. Wysoka przeźroczystość gwarantuje idealną ekspozycję kolekcji. Serdecznie zapraszamy na naszą aukcję.

Okładki wewnętrzne japońskie półokrągłe

Zachęcamy wszystkich zwolenników muzyki z gramofonu do zapoznania się z ofertą naszych obwolut. Proponujemy wykonane z najwyższej jakości polietylenu HDPE okładki wewnętrzne na płyty winylowe LP ‘japońskie’ półokrągłe. Opracowaliśmy skład chemiczny folii, z której zrobione są koszulki, dzięki czemu możemy zagwarantować, że będą służyć przez długi czas. Okładki na płyty dostępne są w rozmiarze 30,5x30,5 cm. Mają one specjalny półokrągły kształt, który zabezpiecza krążki przed przesuwaniem się. Dodatek antystatyczny eliminuje proces elektryzowania się płyt.

Folia została wyposażona w filtry UV, więc chroni kolekcję przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a ponadto zabezpiecza ją przed przypadkowym zarysowaniem oraz kurzem gromadzącym się na powierzchni płyt. Więcej informacji znajduje się na naszej aukcji na Allegro, na którą serdecznie zapraszamy.

Koperty wewnętrzne na winyle

Oferujemy wysokiej jakości okładki na płyty winylowe z polietylenu. Koszulki o grubości 0,40mm dostępne są w rozmiarze 30,5x30,5 cm. Posiadają kwadratowy kształt bez zaokrąglenia. Do ich produkcji wykorzystano materiał HDPE, który znakomicie zabezpiecza płyty przed zarysowaniami i jest odporny na procesy starzenia. Ponadto specjalny dodatek antystatyczny sprawia, że winyle nie będą się elektryzować. Koszulki chronią ponadto przed różnego typu zabrudzeniami, substancjami płynnymi, a także przed promieniami słonecznymi.

Okładki zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby płyty dało się wygodnie i szybko wyjmować z miejsca, w którym są przechowywane. Dzieje się to za sprawą odpowiedniego składu chemicznego, gwarantującego dobry poślizg, chroniący jednocześnie przed samoczynnym wysunięciem się krążka. Zapraszamy do odwiedzenia naszej aukcji na Allegro.


Zobacz nasze aukcje na allegro
Na aukcjach możesz wybrać ofertę dla siebie – znajdź odpowiadający Ci wymiar, grubość, czy rodzaj surowca!
Nasze aukcje
Jesteśmy producentem
Dlatego mamy najlepsze i najtańsze okładki.
Sami skomponowaliśmy skład chemiczny folii pod okładki na płyty, dlatego masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości!
Z nami masz
pewność
 • Wysyłki zawsze
  w terminie
 • Produktu zgodnego
  z opisem
 • Wysokiej jakości
  wykonania
 • Ceny producenta
  więc nie przepłacisz
Dane
kontaktowe

Dane firmy


TDK Opakowania Sp. z o.o.
Topola Mała
ul. Odolanowska 45
63-400 Ostrów Wielkopolski

Obsługa klienta


+48 605 870 020
+48 721 882 224